Hakkâri Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT, İlçemizdeçeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Cumhuriyet BaşsavcısıAltuğ Kürşat ŞAHİN, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali YÜCE, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Demiray DEMİRCİ ve İl Emniyet Müdürü Resul HOLOĞLU ile birlikte İlçemize gelen Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT, İlçe Kaymakamımız Mehmet MUT, 2'nci Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Cihat ERDOĞAN, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Kadir KALAYCI ve İlçe Emniyet Müdürü Cenk AKGÜN tarafından karşılandı.

Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT ve beraberindekilerle birlikte İlçe Kaymakamlığına geçerek Kaymakamımız Mehmet MUT ile bir süre görüştü. İlçenin sorunları ve yürütülen hizmetlerle alakalı olarak Kaymakamımız Mehmet MUT'tan bilgi aldı

Daha sonra ilçe esnafını ziyaret ederek onlarla bir süre sohbet eden Valimiz Sayın CANBOLAT, ardından sırasıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek emniyet ve jandarma teşkilatlarına çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

İlçemizi ziyaretinin ardından Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT ve beraberindeki heyet, akşam saatlerinde il merkezine döndü.